Terapia uzależnień Rzeszów

Strona główna » Terapia uzależnień Rzeszów

Nasza placówka to miejsce, w którym chorzy z różnego typu problemami otrzymują profesjonalną pomoc. Zajmujemy się terapią alkoholizmu, narkomanii oraz innych nałogów. Przyjmujemy pacjentów w ośrodku mieszczącym się w atrakcyjnej lokalizacji. Świadczymy usługi prywatnie, dzięki czemu zapewniamy potrzebującym bardzo dobre warunki.

Sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień w Rzeszowie

Zdajemy sobie sprawę, jak trudne dla naszych pacjentów bywa przyznanie się do choroby. Nie chodzi tylko o rodzinę czy otoczenie – chorzy często okłamują samych siebie. Przeprowadzana prywatnie terapia uzależnień to propozycja dla ludzi z Rzeszowa, Wrocławia, Katowic czy Gdańska. Polega na zmierzeniu się ze swoimi problemami pod opieką specjalisty. Pacjent wspólnie z terapeutą skupia się na przepracowaniu zagadnień, które mają na niego negatywny wpływ. Podczas pobytu borykający się z nałogiem uczą się mechanizmów skutecznych w walce ze stresem.

Osada Empatia to świetnie wyposażony ośrodek leczenia uzależnień. Przyjmujemy ludzi z Rzeszowa, Warszawy, Białegostoku czy Szczecina. Pomagamy ludziom z problemami takimi jak alkoholizm czy depresja. Wyróżnia się domową atmosferą, a przebywający w nim chorzy mają dostęp do ogrodu. Ładne otoczenie, cisza oraz spokój ułatwiają powrót do zdrowia.

W ramach terapii prowadzonej prywatnie pomagamy w nauce radzenia sobie bez używek. Podczas pobytu w ośrodku poznają techniki rozwiązywania problemów na trzeźwo. Przede wszystkim uświadamiają sobie, że muszą odzyskać kontrolę nad życiem.

Wielu chętnych zgłasza się na leczenie alkoholizmu z Rzeszowa, ale nie brakuje też pacjentów z pozostałych miast. Ze wsparcia zespołu Osady Empatia korzystają osoby z Krakowa, Warszawy czy Gdańska oraz z mniejszych miejscowości.

Leczenie uzależnień w Rzeszowie

Do naszego ośrodka przyjeżdżają pacjenci z okolicy, a także z dalszych regionów, nieraz odległych o setki kilometrów. Na leczenie uzależnień wybierają się do nas mieszkańcy Rzeszowa, Zakopanego czy Szczecina. Terapię traktują nieraz jako odcięcie się od starego życia. Wracają do domu jako ludzie, którzy zaczynają od nowa. Nie ma znaczenie, czy przeszli depresję, czy uporali się z narkotykami. Mogą naprawić relacje w rodzinie, znaleźć pracę etc.

Zapewniamy chętnym specjalistyczne wsparcie. Na leczenie uzależnień decydują się osoby z Rzeszowa oraz innych miast. Przechodzą je prywatnie, mają stały dostęp do wykwalifikowanych terapeutów. Mogą się do nich zgłaszać z wszelkiego typu dylematami nie tylko podczas sesji w gabinecie. Przykładowo, gdy doskwierają im uporczywe myśli na temat narkomanii, alkoholizmu, hazardu etc., otrzymają wsparcie oraz pociechę.