Terapia uzależnień Gorzów Wielkopolski

Strona główna » Terapia uzależnień Gorzów Wielkopolski

Zapewniamy profesjonalne wsparcie osobom dotkniętym nałogami. Do naszego ośrodka mogą się zgłaszać ludzie nadużywający alkoholu, narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych. Pomagamy też chorym na depresję oraz problemy natury behawioralnej. Na prywatną terapię uzależnień w Osadzie Empatia decydują się chętni z Gorzowa Wielkopolskiego oraz innych miejscowości.

Terapia uzależnień w Gorzowie Wielkopolskim

Dysponujemy kwalifikacjami oraz doświadczeniem w pracy z pacjentami. Prowadzimy leczenie narkomanów, alkoholików czy osób z nałogiem hazardowym. Pacjenci mają gwarancję pełnej dyskrecji i zrozumienia. Nie muszą się obawiać, że personel będzie poddawał ich ocenie. Prywatna terapia uzależnień w Gorzowie Wielkopolskim, którą proponujemy potrzebującym, polega na znalezieniu źródła problemu oraz nauce radzenia sobie z trudnymi sytuacjami bez sięgania po używkę.

Poza leczeniem pacjenci mają zapewnione komfortowe warunki. Mieszkają w nowoczesnym, a zarazem przytulnym ośrodku, a także otrzymują zbilansowane, smaczne posiłki. Ponadto mogą spędzać wolny czas w dużym ogrodzie. Otaczamy ich opieką, co pozwala im czuć się w pełni swobodnie oraz bezpiecznie.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Gorzowie Wielkopolskim

Oferujemy pacjentom indywidualnie dostosowane techniki terapii. Dobieramy je w zależności od rodzaju nałogu, czasu, w którym chory przebywa pod jego wpływem etc. Na leczenie uzależnień przyjeżdżają pacjenci z Gorzowa Wielkopolskiego oraz innych miast. W naszym prywatnym ośrodku umożliwiliśmy powrót do zdrowia oraz równowagi psychicznej już wielu osobom. Niezmiernie cieszy nas zaufanie, którym darzą nas goście. Terapeuci placówki nie ustają w ciągłym poszerzaniu kompetencji, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

Warto zwrócić się o pomoc, jeżeli nałóg przejął kontrolę nad życiem, niszczy relacje rodzinne oraz wpływa negatywnie na pracę. Praca z terapeutą to powód do dumy – potwierdzenie, że choremu udało się przełamać wstyd i zdecydować na terapię. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień wybierają chorzy z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Trójmiasto czy Rzeszów. Nieraz przyjeżdżają do nas z naprawdę daleka.